خانه

QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. نمایه شرکت

نمایه شرکت

OSETMAC بیش از 8 سال روی ماشین آلات نجاری تمرکز دارد . OSETMAC دارای دو کارخانه تولید کاملاً متعلق به شرکت ماشین آلات چینگدائو سه یکی سه و شرکت ماشین آلات چینگدائو د تای وو است. کارخانه های ما به عنوان یک تولید کننده حرفه ای ماشین آلات نجاری به خوبی شناخته شده اند. محصولات اصلی OSETMAC اره کشویی ، دستگاه شن و ماسه برس ، دستگاه باندینگ لبه ، دستگاه حفاری چوب و روترهای CNC است. علاوه بر این ، محصولات ما به بیش از 30 کشور و منطقه در خاورمیانه ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و آمریکای جنوبی فروخته شده است .OSETMAC قادر به انجام تحقیق و توسعه خود ما است ، وظیفه تولید را به موقع تحویل داده و خدمات مشتری را به سرعت ارائه می دهد. قبلاً به کارخانه های تولیدی ISO9001 اعطا شده است ، و برخی از محصولات اصلی دارای گواهینامه CE هستند.
هدف OSETMAC ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان ، کمک به مشاغل شما و تبدیل شدن به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ماشین آلات چوبی است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه های ما در این زمینه بیش از 10 سال تخصص دارند. ما می توانیم تحقیق و توسعه خود را با مهندسین بسیار حرفه ای و خطوط تولید به خوبی مجهز کنیم. کارخانه های تولیدی قبلا به ISO9001 اعطا شده اند و برخی از محصولات اصلی گواهینامه ایمنی CE را امضا کرده اند. محصولات ما به بیش از 30 کشور و مناطق در خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، اروپا و آمریکای جنوبی فروخته شده است.

QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : OSETMAC

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 3000000-5000000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. گواهینامه ها چین QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. گواهینامه ها